Populiariausi vyriškų batų gamintojai

Paskutiniaisiais  metais tarp vyriškų batų gamintojų  vyksta nuožmios kovos. Tačiau populiariausių vyriškų batų gamintojų sąraše galime išvysti tuos gamintojus, kurie vyriškus batus gamina jau daug metų, siūlo naujoves ir turi didelę paklausą.

Taigi, susipažinkime su populiariausiais vyriškų batų gamintojais.

Nike – populiariausias sportinių vyriškų batelių gamintojas.

Daugelis žino Nike istoriją, prasidėjusią Bevertone. Ši kompanija – ne tik gamina sportinius batus, bet ir turi savitą filosofiją bei požiūrį į sportą, laisvalaikio užsiėmimus bei laisvalaikio praleidimo būdus. Jie tobulina bei kuria tokius batus, kurie atitiktų šiuolaikinio sportininko ar laisvalaikiu sportuoti mėgstančio žmogaus, poreikius. Beje, siūlo ir didelį sportinių rūbų pasirinkimą, kurie taip pat pateisina visus sportininkų lūkesčius.

Populiariausias vyriškų batų prekinis ženklas – Johnston & Murphy.

Šis batų gamintojas klestėjo visą savi gyvavimo laikotarpį, o ekspertus stebino faktas, jog šis batų gamintojas geba pritraukti paties įvairiausio amžiaus vyrus. Nors už pobūviui tinkančius šio gamintojo batus gali tekti pakloti kelis šimtus ar daugiau dolerių, jūs galite rasti puikius kasdienius batus už šimtą dolerių. Jei atkreiptumėte dėmesį, pamatytumėte, kad šio gamintojo batus noriai dėvi tiek jaunuoliai, tiek vidutinio, tiek garbaus amžiaus vyrai.

Timberland  – dar vienas populiarus vyriškų batų gamintojas.

Kalbant apie populiarius vyriškų batų gamintojus, negalima nepaminėti ir Timberland. Dėmesį reikia atkreipti į tai, jog šio gamintojo siūlomi batai  yra pakankamai puikios išvaizdos tam, kad galėtumėte eiti su jais į darbą, Maža to, jie yra labai tvirti, saugūs, tad jie jums tarnaus ir kitose situacijose. Tvirtumo bei stabilumo šio gamintojo batams suteikia keletas elementų.  Batų gamybai yra naudojama labai kokybiška oda bei tvirti batai – būtent dėl šių elementų batai yra labai tvirti. Taigi, šio gamintojo batai jums pravers bet kokioje situacijoje. Reikia pastebėti ir tai, jog šis batų gamintojas geba išlaikyti savitą batų stilių. Beje, šis gamintojas siūlo batus jaunuoliams už ypač žemą kainą.

Populiarus vyriškų batų gamintojas – Merrell.

Populiariausių vyriškų batų gamintojų sąraše minimas ir batų gamintojas Merell. Reikia pastebėti, jog šis batų gamintojas pirmiausia pradėjo gaminti vaikščiojimo batelius ir tik praėjus šiek tiek laiko, buvo pradėti gaminti ir kitos paskirties batai. Populiariausi šio gamintojo batai yra ypatingu lankstumu pasižymintys Merell Jungle  Moc. Šie bateliai idealiai tiks pasivaikščiojimams po ilgos bei sunkios darbo dienos. Pasivaikščiojimams ne trasomis, o takais, padengtais nelygia danga (akmenimis, medžiu šakelėmis) puikiai tiks vaikščiojimo bateliai Merrell Gortex arba visai neseniai šio gamintojo pristatyti bėgimo bateliai.  Šie bateliai yra šiek tiek pranašesni už ši gamintojo Vibram batelius, kadangi suteikia daugiau saugumo bei stabilumo bėgant nelygiais paviršiais.