Kam ir kada reikalinga kompresinė pagalba?

Moters gyvenimas būna itin aktyvus – darbas, šeima, laisvalaikis bei galybė kitų svarbių dalykų. Kartais kyla klausimas, kodėl mūsų kolegė, kaimynė ar draugė, būdama tokia aktyvi, išlieka tokia žvali ir nepavargusi iki pat darbo dienos pabaigos? Viena iš jos paslapčių gali būti, jog ji dėvi kompresinės pėdkelnes. Ar žinote kas tai?

Kompresinės pėdkelnės – įvairiausių rūšių pėdkelnės skirtos moterims kenčiančioms nuo ilgos darbo dienos nualintų kojų skausmo, besilaukiančioms mamoms, bei moterims, besigydančioms po venų uždegimo.

Paskirstytos kompresijos dėka šios pėdkelnės užtikrina sklandžią kojų kraujotaką ir stabdo kojų tinimą, o specialus masažuojantis paminkštintas padukas užtikrina, kad kojos ilgiau išliktų nepavargusios.

Ypatingai švelniai aptempdamos, šios pėdkelnės stimuliuoja kraujotaką kojose ir suteikia joms elegantišką formą.  Priklausomai nuo rūšies, jos taip pat turi savybę pakelti užpakalį jog jis atrodytų stangresnis. Taip pat specialus tamprus audinys aptempia pilvą jo neužspausdamas ir taip padarydamas moterį lieknesne.

Nėščiosioms skirtos pėdkelnės skirtos prilaikyti vis didėjantį pilvuką bei išlikti aktyviai visą dieną. Paskirstyta pėdkelnių kompresija viso nėštumo metu padeda išvengti patinusių kulkšnių ir kraujotakos sutrikimų, vandens susilaikymo organizme, o minkštas antistresinis padukas suteikia papildomą atramą kojoms, todėl mamytė ilgiau išliks žvali.

Jei norima pagražinti kojų odą bei sumažinti celiulitą – derėtų rinktis pėdkelnes su infraraudonaisiais spinduliais. Specialus mikropluoštas, kuriame esantys mineralai kūno išskiriamą šilumą paverčia infrafaudonaisiais spinduliais, veikiančiais gilųjį poodinį kūno sluoksnį.  Švelni giluminė šiluma skatina deguonies įsisavinimą kraujyje, jo apytaką ir poodinio sluoksnio aktyvumą, todėl moteris jausis žvalesnė, sumažės celiulito požymiai.

Probleminėms kojoms gydyti yra skirtos medicininės kompresinės klasės pėdkelnės. Jos dėvimos venų nepakankamumo sukeltų ligų atvejais, pooperaciniu periodu. Tolygiai apspausdamos koją, jos padeda išvengti kraujo sankaupų venose, riboja venų išsiplėtimą. Tinka ir ypač jautriai odai po venų uždegimo.

Pėdkelnės gaminamos iš orui laidaus ir tampraus pluošto ir nepraranda savo savybių net dažnai skalbiant.

Kompresinės pėdkelnės būna įvairiausių  dydžių, atspalvių bei storumo (denų). Jas dėvint moteris  jausis puikiai ne tik darbe, bet ir kelionėje, šventėje ar bet kurioje gyvenimo situacijoje, kai norite išlikti judri visą dieną, o vakare nejausti nemalonaus kojų tinimo ar skausmo. Tai paprastas būdas jaustis puikiai!

http://www.efarma.lt/lt/ortopedija/kompresines-ortopedines-prekes/pedkelnes

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=867441&st=36

http://www.tromboze.lt/gydymas-ir-profilaktika/mechanines-priemones/